...Jednoczymy...
tych, którzy grają
z tymi, którzy słuchają

Konferansjerzy i dj-e

Współpracujemy z Maciejem Jabłońskim, jednym z czołowych prezenterów sportowych Telewizji Polskiej (wcześniej TVN i TVN24). Prowadzi codzienne wydanie programu "Sport Telegram" w TVP2 oraz serwisy w TVP Info. Jest gospodarzem studia podczas Letnich i Zimowych Igrzysk Olimpijskich oraz konkursów skoków narciarskich w TVP1.

Jako konferansjer pracuje od wielu lat przy eventach wszelkiego rodzaju. Prowadził m.in. Galę Paraolimpijska w Teatrze Polskim prowadzoną wspólnie z Małgorzatą Kożuchowską i wiele, wiele innych.

Jego atuty to nienaganna prezentacja, profesjonalne przygotowanie do wydarzenia, znakomity kontakt z publicznością oraz opanowanie, dzięki doświadczeniu w pracy na żywo przed kamerą.

Współpracujemy z doświadczonymi DJ-ami, którzy zapewnią Państwu doskonałą zabawę przy każdym rodzaju muzyki.

Dodatkowo proponujemy Państwu Dj & Sax i DJ & Violin - to idealne połączenie muzyki prezentowanej przez Dj-a z niepowtarzalnym i ujmującym dźwiękiem saksofonu lub skrzypiec elektrycznych. Ich występy to prawdziwy spektakl muzyczny, modny i szalenie energetyczny, idealny na każdą okazję.

Agencja Muzyczna Music United zapewnia także profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie każdej imprezy, koncertu czy spektaklu teatralnego.

Graliśmy dla

Referencje

 
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.