...Jednoczymy...
tych, którzy grają
z tymi, którzy słuchają

Karaoke i taniec


Jako atrakcje wieczoru proponujemy bardzo różnorodne występy taneczne, teatr ognia, pokazy burleski oraz karaoke.

Nasi artyści przygotują dla Państwa:

  • Pokazy tańca irlandzkiego , step irlandzki i tańce ukąłdy tańców figurowych i tradycyjnych w w bardzo efektownych i autorskich choreografiach scenicznych.
  • Pokazy tanga argentyńskiego w wykonaniu Mistrzów Europu w Tangu Argentyńskim.
  • Pokazy tańców towarzyskich i latino, a także jazzu i tańca nowoczesnego w wykonaniu zespołu profesjonalnych tancerzy i tancerek najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej z dużym doświadczeniem sceniczno-estradowym.
  • Przygotują dla Państwa każdy układ choreograficzny i przeniosą tym samym w cudowny świat tańca.
  • Bardzo sensualny taniec orientalny w stylu egipskim oraz Flamenco wykonywany przez jedną z najbardziej znanych i cenionych tancerek oraz instruktorek flamenco i tańca orientalnego w Polsce.
  • Niezwykle barwne widowisko Flamenco, na które składają się wyjątkowa muzyka i żywiołowy taniec. Całości dopełniają wirujące wachlarze i frędzle mantonu oraz wspaniałe stroje tancerek. Taki pokaz na długo pozostanie w pamięci widzów.
  • Pokazy autentycznego tańca afrykańskiego w wykonaniu tancerek w kolorowych strojach afrykańskich,a muzycy grają oryginalnych etnicznych instrumentach afrykańskich takich jak bębny djembe i dundun, flet fula, balafon, kora, carignian, djabara
  • Teatr ognia – to niesamowity i bardzo widowiskowy spektakl, połączenie tańca i żywiołu, jakim jest ogień.
  • Burleska w wykonaniu pięknej , inteligentnej, wysmakowanej, kuszącej, dowcipnej, kokieteryjnej, z dystansem do siebie i otoczenia artystki zachwyci każdego. Pokazująca wiele i zostawiająca jednocześnie dużą przestrzeń dla niedopowiedzeń. Przeciera nowe szlaki kobiecej wypowiedzi.

Karaoke to doskonała zabawa i dająca dużo satysfakcji. Poprowadzi ją dla Państwa jeden z najlepszych Dj-ów , także w języku angielskim. Ponad 3000 profesjonalnych podkładów karaoke odtwarzanych przez interfejs Karafun, najwyższej jakości sprzęt oraz telewizor do wyświetlania tekstu piosenek. Każdy uczestnik będzie potraktowany indywidualnie w sposób dopasowany do jego warunków wokalnych.

Graliśmy dla

Referencje

 
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.