Soul / jazz / pop / swing

Anna i Trio Acoustic

Trio Acoustic tworzą wspaniali muzycy , na co dzień współpracujący z największymi gwiazdami estrady polskiej oraz piękna, charyzmatyczna i bardzo utytułowana wokalistka obdarzona głosem, który zapada w sercu.

Ania występuje zarówno w duecie (z fortepianem lub gitarą),który jest idealny na małe, kameralne wydarzenia, jak i w zwiększonym składzie zespołu ( kontrabas, saksofon,perkusja) wzbudzając za każdym razem niekłamany zachwyt Gości. W jej repertuarze usłyszymy najpiękniejsze evergreeny soulowo-popowe oraz piosenki autorskie z jej epki, która jest zapowiedzią dużej płyty.

Mrs & Mr

Ona to Tatiana Szafraniec - wokalistka, której inspiracją są pop, soul, jazz, funky, folk i wiele innych. Założycielka muzycznych projektów MRS&MR oraz Retro Machine. W muzycznych poszukiwaniach wykorzystuje swoją ciepłą i pełna subtelności barwę głosu. Jest absolwentką Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach oraz laureatką m.in. Konkursu Al Legro Tribute To Szpilman, Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej. Pojawia się zawsze w towarzystwie znakomitych muzyków.

Występuje w kwartecie, trio lub duecie a repertuar muzyczny ma bardzo szeroki: od coverów muzyki popularnej przez soul, smooth jazz i klimaty chilloutowe po piosenki retro lat 20-tych i 30-tych polskich oraz zagranicznych wykonawców. Utwory grane są akustycznie z towarzyszeniem gitary lub fortepianu, saksofonu i kontrabasu jednak na życzenie możliwe jest także poszerzenie składu o perkusję by zagrać żywiołową imprezę.

Nastya Babska & Dominik Chmurski SAX & VIOLIN DUO

Nastya Babska & Dominik Chmurski SAX & VIOLIN DUO

Dominik Chmurski młody i piekielnie zdolny artysta. Jest absolwentem warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w mistrzowskiej klasie skrzypiec prof. Tadeusza Gadziny. Koncertował z wieloma orkiestrami pod batutą takich sław jak Antoni Wit, Tadeusz Wojciechowski czy Łukasz Borowicz. Poza muzyką klasyczną bierze udział w projektach innych gatunków muzyki w tym klubowej, elektronicznej, rockowej czy chilloutowej.

Nastazja Babska, młoda i piękna saksofonistka, absolwentka Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Na swojej drodze spotkała, występowała na jednej scenie i pobierała lekcje u wielu wybitnych muzyków, między innymi u: Erica Marienthala, Michała Urbaniaka, Adama Pierończyka, Adama Wendta, Łukasza Poprawskiego, Tomasza Pruchnickiego, Janusza Brycha i Piotra Barona.

Aktywna saksofonistka działająca jako muzyk sesyjny i nauczyciel. Pomysłodawczyni projektu „300 STANDARDS CHALLENGE” mającego na celu szerzenie muzyki jazzowej. Kompozytorka muzyki filmowej i teatralnej. Jako saksofonistka dobrze czuje się w muzyce jazzowej, funkowej oraz szeroko pojętej rozrywce. Miłośnika łączenia muzyki improwizowanej z nowoczesnymi, elektronicznymi brzmieniami. Do tej pory udzielała się w wielu zespołach projektach muzycznych, należą do nich między innymi: Warsaw Improviser Orchestra, Wielka Improwizacja (dyrygowana), Rebel Babel, Groove Brigade i inne. Jej idolami są muzycy tacy jak: Joshua Redman, Donny McCaslin, Melisa Aldana, Dexter Gordon, Avishai Cohen, Eric Marienthal, Bob Mintzer i inni.

Szafran Swingin’ Orchestra

Szafran Swingin’ Orchestra to projekt zainspirowany muzyką Franka Sinatry i erą swingu lat 40-tych i 50-tych, ubiegłego wieku. W repertuarze znajdują się utwory takich wykonawców jak choćby Nat King Cole, Dean Martin czy wspomniany Frank Sinatra, ale również zaaranżowane na swing utwory bardziej nam współczesne. Dla wielbicieli polskich starych piosenek grają także m.in. utwory z repertuaru Eugeniusza Bodo, Mieczysława Fogga i innych. Mieszanka ta stanowi wspaniałe uzupełnienie formuły koncertu gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy starych wykonań będą mogli posłuchać na żywo wspaniałych i dobrze znanych utworów, a fani współczesnych hitów docenią kunszt swingowych aranżacji piosenek z dzisiejszych list przebojów.

Szafran Swingin’ Orchestra to 12 osobowy skład muzyków. Każdy z nich to wybitny instrumentalista mający za sobą wieloletnie doświadczenie na wielu scenach. Zgromadzenie na raz tak wielu dobrych muzyków gwarantuje znakomity poziom muzyczny i zadowolenie nawet najbardziej wymagających uszu.

MARTIN SIMON

Martin Simon - kompozytor, gitarzysta, artysta multimedialny, to jeden z najbardziej wszechstronnie twórczych słowackich muzyków, aktywny w obszarze jazzu, etnicznej i klasycznej muzyki. W swojej muzyce prezentuje kilka autorskich międzynarodowych projektów. Jednym z nich jest ASTROLATIN ROCK NIGHT jak dobre Mohito, łączy zapach rytmicznych latynowskich rytmów z ostrym smakiem rocka. Elementy flamenco, rumby i samby ubrane są w rockowe wariacje.

Innym ciekawym pomysłem jest SLAVICADA, która powstała z inspiracji słowiańskiego folkloru i wpływów muzyki współczesnej. Slavicada swoim świeżym podejściem na nowo łączy korzenie tradycji z nowoczesnością. Grupa porusza się równie swobodnie na pograniczu bałkańskich, cygańskich i klezmerskich nurtów jak i w klasyce i improwizacji. Ich muzyka jest rytmiczna, śmiała i niebanalna, oparta na pulsie basu i gitary oraz przeplatających się melodiach klarnetu i skrzypiec.

Ich muzyka idealnie wpasowuje się w eleganckie kolacje czy popołudniowe coctaile.

Jazzek

Jazzek to świetny wokalista jazzowy, instrumentalista, kompozytor , aranżer, aktor scen muzycznych.Prezentuje stylową mieszankę smooth-jazzu, swingu, bluesa i popu w swoich ciekawych, niepowtarzalnych aranżacjach muzycznych i z dużą dawką improwizacji . W swoim repertuarze ma największe przeboje ostatniego stulecia zarówno polskiej, jak i światowej muzyki rozrywkowej oraz standardy jazzowe . Zabierze Państwa w cudowne i szalone lata swingu od Luisa Amstronga po M. Buble czy taneczne przeboje disco lat 70 i 80, zaśpiewa piosenki Franka Sinatry, Andrzeja Zauchy,Ray Charlesa czy The Beatles i wielu innych.. Dzięki wrodzonym zdolnościom ma świetny kontakt z publicznością, a każdy jego występ to prawdziwy majstersztyk aktorski. Występował na wielu eventach dla znamienitych Klientów wzbudzając za każdym razem niekłamany zachwyt.

Fade Jazz

FADE JAZZ to bardzo ciekawy duet wokalno- instrumentalny poruszający się w klimatach soulowo- jazzowych. Pianista z potężnym głosem w symbiozie z niebanalną gitarą, a to wszystko we własnych aranżacjach najlepszych utworów różnych epok.

W ich wykonaniu usłyszymy piosenki Erica Claptona, Metallica, Miley Cyrusa, Godsmack, Stana Borysa, Quinn, ABBY i wiele innych we własnych, niebanalnych aranżacjach jazzowych /smooth jazz/ oraz standardy jazzowe. Występ Fade Jazz spotyka się zawsze z aplauzem słuchaczy.

Graliśmy dla

Referencje

 
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.