...Jednoczymy...
tych, którzy grają
z tymi, którzy słuchają

Kwartet smyczkowy ESPRESSO

Muzyka piękna i pełna smaku. Niezależnie od tego czy grają klasykę, muzykę filmową czy taneczną. Ich energia, jak dobre, mocne espresso pobudza i odświeża. Piękne aranżacje standardów jazzowych, country czy najpopularniejszych melodii z musicali . W ich wykonaniu usłyszymy zarówno utwory znamienitych kompozytorów D.Szostakowicza, W.A.Mozarta, J.Pachenbela, A. Vivaldiego,J.S.Bacha, V.Montiego jak również W.Kilara i słynnego Poloneza z Pana Tadeusza, P. McCartneya, G. Gershwina,Metallicy, L. Cohena,wiązanki muzyki góralskiej i westernowej i wiele innych. Posłuchać... popatrzeć... pomarzyć...

Tatiana& Vlasta

Tatiana (sopran liryczny ) i Vlasta (piano) to duet złożony z dwóch pięknych i zjawiskowych artystek o bogatym repertuarze. Wśród wykonywanych utworów znajdują się zarówno klasyka i muzyczne metamorfozy muzyki Fryderyka Chopina, jak również piosenki Anny German, przeboje musicalowe, włoskiej muzyki popularnej, romanse i filmowe piosenki rosyjskie, kolędy.

Wrażliwość, romantyzm, kobiecość i delikatność są głównymi cechami stylu Tatiany i Vlasty.

Dominik i cudowne skrzypce life act.

Młody, niezwykle zdolny i charyzmatyczny artysta, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w mistrzowskiej klasie skrzypiec prof. Tadeusza Gadziny. Koncertował z wieloma orkiestrami pod batutą takich sław jak Antoni Wit, Tadeusz Wojciechowski czy Łukasz Borowicz. Dominik poza muzyką klasyczną bierze udział w projektach innych gatunków muzyki w tym klubowej, elektronicznej, rockowej czy chilloutowej. Gra zarówno na skrzypcach klasycznych jak i elektrycznych. Swą grą wzrusza zarówno Pary Młode podczas ceremonii ślubnych, jak i znamienitych Gości dużych eventów.

Szczególnie polecam Państwu jego występy w akompaniamencie DJ-a do wybranych utworów muzyki mechanicznej (chillout, muzyka rozrywkowa, filmowa, pop..) Występ Dominika i jego gra na skrzypcach to fantastyczna energia płynąca ze sceny i prawdziwy spektakl muzyczny.

Sergiu& Nell na fletni i fortepianie

Fletnia Pana jest pochodzącym ze starożytności instrumentem muzycznym. Jego nazwa pochodzi od greckiego bożka Pana - opiekuna pasterzy i ich trzód. Wyobrażany jako jowialny i sympatyczny potwór o głowie ludzkiej z rogami i brodą kozła, o ciele pokrytym gęstymi włosami i nogami kozła zakończonymi kopytami. Potem również opiekun myśliwych i pszczelarzy. Jest to narodowy instrument w Mołdawii skąd pochodzi Sergiu. Nel jest polską pianistką dysponującą klasycznym repertuarem fortepianowym, ale także z korzeniami bałkańskimi. Tym samym powstał pomysł duetu, który wykonywałby klasyczne utwory w transkrypcji na fletnię Pana i fortepian, od epoki baroku do współczesnej muzyki ludowej.

Gorąco polecam, bo ich muzyka zachwyci nawet najbardziej wybrednych wielbicieli muzyki, a wydarzeniu doda niepowtarzalności

Pianiści

Współpracujemy ze znakomitymi i pianistami o bogatych osiągnięciach muzycznych zarówno w muzyce klasycznej jak jak i rozrywkowej, filmowej czy jazzowej. Z pewnością spełnią Państwa oczekiwania zarówno podczas koncertów czy kameralnych występów.

Posiadamy także możliwość wynajęcia fortepianów ( z transportem i strojeniem) w kolorze białym lub czarnym.

Graliśmy dla

Referencje

 
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.